  • Garos Goods – GG25DSLSC – 2.5inch Paddle Strop with Compound – Red Oak Leather – Tan
Blade Accessories
Blade Accessories
  • Microtech – MAT-CT – Combat Troodon Mat – 11in x 17in – 5mm thick – non slip – Black
  • Denix – DX35 – Bullet Gun Sword Hanger 2 Piece Set – Metal – Silver
  • Denix – DX20G – Barbed Wire Hanger Pair – Metal – Silver
  • Denix – DX11L – Sword/Gun Hanger 2 Piece Set – Metal – Bronze
  • Denix – DX20N – Barbed Wire Hanger Pair – Metal – Black
  • Millit Knives – CRKCLPTISW – V2 Groove CRK Clip – Stonewash – Titanium – Natural
  • Millit Knives – CRKCPTIBLST – V2 Groove CRK Clip – Anodized – Titanium – Blue Streak
  • Microtech – MAT-UTZBP – Ultratech ZBP Mat – 11in x 17in – 5mm thick – non slip – Camo
  • Wicked Edge – WE40 – Carbon Sharpener – GFN – Black
  • Microtech – MAT-LUDT – L.U.D.T. Mat – 11in x 17in – 5mm thick – non slip – Tan
  • Work Sharp – WSKTS-KO2-ELT – Ken Onion Knife and Tool Sharpener MK2 Elite – Black Yellow
  • Microtech – MAT-SEA – Socom Elite Auto Mat – 11in x 17in – 5mm thick – non slip – Green